dsc08982 862

Już od przeszło 30 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym, jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Na początku funkcjonowania, firma miała charakter serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Naprawialiśmy głównie ciągniki krajowych producentów URSUS i Zetor. W 1990 roku nawiązaliśmy współpracę handlową z marką URSUS. W 1996 roku zmieniliśmy nazwę na PAK-ROL. Od tego czasu, sprzedaż zaczęła stanowić główny profil naszej działalności, natomiast serwis niezbędne uzupełnienie, co staramy się utrzymywać do dnia dzisiejszego. Systematycznie poszerzaliśmy gamę oferowanych maszyn. W 2003 roku zostaliśmy autoryzowanym sprzedawcą ciągników Zetor, a w 2005 roku FARMTRAC. Wraz z upływem czasu dostrzegliśmy, że nasi Klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego wyszliśmy naprzeciw ich potrzebom i od 2006 roku dołączyliśmy do grona dealerów nowoczesnych ciągników McCormick.

Od 2009 roku nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z czołowymi włoskimi producentami maszyn sadowniczych, Rinieri s.r.l, Vaschieri Lorenzo i FAMA. Na początku 2013 roku zostaliśmy wyłącznym importerem na rynek Polski maszyn firmy Ortolan, europejskiego lidera w produkcji bron aktywnych. W 2016 roku dołączyliśmy do grona dealerów marki Celli S.p. A., dzięki czemu w naszej ofercie znalazły się nowe maszyny, m.in. spulchniacze gleby czy szpadel mechaniczne. 2019 rozpoczęcie współpracy z firmą JUNKKARI. Od 2020 roku zaczęliśmy współpracę ze słoweńskim producentem Gorenc i niemieckim HUMUS.

Pragniemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, stąd proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki, ale również różnego rodzaju maszyny. Aktualnie jesteśmy przedstawicielem wielu producentów krajowych i zagranicznych z branży zaopatrzenia rolnictwa i sadownictwa. Od początku powstania firmy zwracamy uwagę na profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta, staramy się być wyczerpującym źródłem wiedzy dla każdego z nich.

Nasza galeria: